Categories:

Babalar Günü ‘nde izlemek için en iyi 5 TV babası

Babalar Günü için favori TV babalarımızı kutluyoruz

Jack Pearson and Randall Pearson, This Is Us

Süper bir baba olmak, beslenmeye karşı doğa özelliği olmalıdır, çünkü Jack (Milo Ventimiglia) akıllı ve nazik yöntemlerini evlatlık oğlu Randall’a (Sterling K. Brown) aktarmıştır. Jack, kelimenin tam anlamıyla ailesi için ateşe atladı ve Randall’ın karısını ve kızlarını korumak için kendisine benzer zarar verdiğini gördük. Naziklikleri, merhametleri ve insanlıkları çok fazla gözyaşı yaratır, bu yüzden This Is Us hayranları her zaman dokularda stoklanır.

Ned Stark, Game of Thrones

Kışyarı Lordu (Sean Bean) gerçek onurlu bir adamdı, altı çocuğuna aşıladı. Ned’in dersleri çoğu zaman zor olabilirdi, bir zamanlar oğluna Bran’a bir ıssızlığa ceza verdikten sonra “Cümleyi geçen adam kılıcı sallamalıdır” dedi. Ama aynı zamanda, Arya için kılıç dersleri düzenleyerek kanıtladığı gibi anlıyor. Ned her zaman en akıllıca kararlar vermese de, iyiliği, bütünlüğü ve adalet duygusu Stark Hanesi damarlarından akmaya devam etti.

Homer Simpson, The Simpsons

Homer iyi bir baba mı? Geleneksel anlamda değil – genellikle bencil, dikkatsiz ve clueless. Ama çocuklarını gerçekten, dürüstçe seviyor. Maggie’ye sahip olmak için rüya işini bir bowling salonunda bıraktığı şekilde, Lisa’ya midilli almak için Kwik-E-Mart’ta gece vardiyalarında nasıl çalıştığını ve Bart’ın Krusty Kamp’a gitmesine izin verdiğini görebiliyordunuz. kötü notlar. O büyük bira bağırsağının altında bir yerde büyük bir kalp yatıyor.

babalar günü

Dre Johnson, Black-ish

Her zaman grupta eğlenceli bir baba var ve Dre Johnson (Anthony Anderson) kesinlikle bu. Ama o da çok daha fazlası. Siyah kültürünü ve geleneklerini dört çocuğuna aktarmak için aktif olarak çalıştı. Ve Dre zor konulardan uzaklaşmadı; onlarla ırkçılık, polis vahşeti, LGBTQ sorunları, sınıf ayrıcalığı ve doğum sonrası depresyon hakkında ciddi şekilde konuştu. Dre seni güldüren eğlenceli baba, ama aynı zamanda seni düşündürüyor.

Din Djarin, The Mandalorian

Babalık, Mandaloryalıların planı değildi – ondan uzak! Ancak zırh kaplı bu ödül avcısı bile, görevini, sevimli Bebek Yoda’yı ilk kez gördüğünde eriyemedi. Mando, Çocuğu devirmek için kendini getiremediğinde, büyük isteksizlikle ebeveyn rolünü üstlendi. Her zaman küçük yeşil yaratığın şiddetli bir koruyucusu olmuştur. Din Djarin nasıl açıldı ve kendine baksın. Bebek Yoda’nın değerli gemisinin bazı bölümleriyle oynamasına bile izin veriyor! Çok uzaktaki bir galaksideki en iyi baba ödülünü alır.

Bonus:

Sandy Cohen, OC

Cohen’in Tüm Zamanların En İyi TV Babası unvanı konusunda çok güçlü bir iddiası var. Peter Gallagher zaten oğlu Seth’in (Adam Brody) büyük bir babasıydı ve daha sonra sorunlu genç Ryan Atwood’a (Ben McKenzie) girmeye ve bakmaya karar verdi. Sadece cömert ve kibar değil, aynı zamanda kandırıcı bir seks konuşması olsa bile büyük tavsiyelerde bulunuyor. Ve adam simitlerini biliyor!

One thought on “Babalar Günü ‘nde izlemek için en iyi 5 TV babası

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *