Categories:

En iyi Netflix dizi ve şovları (Haziran 2020)

Bundan sonra ne izleyeceğinizi mi arıyorsunuz? Sizin için en iyi Netflix dizi serisine ve şovlarına sahibiz.

Bir klasiği bitirdikten veya bir pudradan vazgeçtikten sonra en iyi Netflix serilerini ve şovlarını aramak, Netflix’in en iyi kalitesine karşı çıkıyor: muazzam bir programlama kütüphanesi. Netflix, kasası nedeniyle en iyi akış hizmetlerinden biri olduğu gibi, TV şovları ve orijinal dizileri koleksiyonunda gezinmek göz korkutucu olabilir. 

Bu yüzden en iyi yaptığımız şeyi yapıyoruz: bir sonraki favori şovunuzu bulmak için zayıf şovları paketten ayırın. Örneğin, Steve Carrell’in yeni Space Force şovu yeni çıktı ve Netflix şovun oldukça popüler olduğunu bildirirken, gerçekten tavsiye etmek için işaretler görmeyi bekliyoruz. Ancak Dating Around’un 2. sezonu, dizinin escort gerçeklik türüne yeni bir bakış olduğunu doğrular.

Bundan sonra ne olacağını görmeye mi çalışıyorsunuz? Bizim Netflix yeni programa bu ay Netflix dizi gelen her şeye sahiptir. Birçok seyirci için radarın altında uçan film ve şovlarla dolu Netflix gizli mücevherler kılavuzumuza göz atın . Sırada ne var, Umbrella Academy 2. sezon yakında.

netflix dizi

Şu anda en iyi Netflix serisi ve şovları:

Dating Around

Tanışma şovu türü bayat ve tahmin edilebilir bir hal aldı. Dating Around, formüle ferahlatıcı bir bükülme getiriyor: her bölüm, aynı anda oluyormuş gibi görünecek şekilde düzenlenmiş, beş kör tarihte giden bir singleton üzerinde ortalanıyor, böylece hepsinin çeşitli aşamalardan geçmesini izliyorsunuz

Rotten Tomatoes skor: Yok
Yıldız: Justin Bigting, Ben Samuel, Deva Mahal,
Sezonlar Netflix’te: 2

Avatar the Last Airbender

Son Hava Bükücü Avatar, Netflix’e tonlarca hype ile geldi ve anında en iyi Netflix serilerinden biri olarak kendini pekiştirdi. Bu, dört klasik öğenin tümünü manipüle edebilen büyülü bir dövüş sanatçısı olan “Avatar” olmaya yönelik bir ara olan Aang’ın maceralarını takip ediyor.

Çürük Domates skoru: 100%

Yıldızlar: Zach Tyler, Mae Whitman, Jack De Sena

Never Have I Ever

Bu komik, keskin, iç açıcı yaşlanma dramatiği, şu an ihtiyacımız olan şey. Mindy Kaling tarafından ortak olarak yaratılmış ve kendi yetiştirilmesinden ilham alan Never Never I Ever, normal bir Amerikan gençlik deneyimi yaşamaya çalışan bir Hint-Amerikan lise ikinci sınıf öğrencisi olan çok çekici Devi’ye (Maitreyi Ramakrishnan) odaklanıyor.

Rotten Tomatoes skoru: 87%

Yıldızlar: Maitreyi Ramakrishnan, Poorna Jagannathan, Ramona Young

Netflix’te Sezonlar: 1 (10 bölüm)

netflix dizi
netflix dizi

Netflix dizi, Community

Topluluk, Dan Harmon’ın (Rick & Morty) ürünüdür ve Greendale Community College’de, hukuk uygulamalarından ve atılmaya çalışan tembel avukat Jeff Winger (Joel McHale) tarafından kurulan bir çalışma grubuna odaklanmaktadır. Allison Brie ve Donald Glover Annie ve Troy gibi gelişir.

Rotten Tomatoes skoru: 88%

Yıldızlar: Joel McHale, Alison Brie, Gillian Jacobs, Donald Glover

Netflix’te Sezon: 6

Dear White People

Komik hicivin nereye gittiğini merak ettiyseniz, Sevgili Beyaz İnsanların radarınızın altında uçmasına izin vermiş olabilirsiniz. Dizi, Amerika’da ırk ilişkilerine odaklanıyor ve korkunç bir tarihe sahip olan ve hala olması gereken yerde olmayan bir üniversite kampüsünden bakış açıları sağlıyor – bu ülkenin kendisi gibi.

Rotten Tomatoes skoru: 91%

Yıldızlar: Tyler James Williams, Tessa Thompson, Dennis Haysbert

Netflix’te Sezonlar : 3

Netflix dizi, Ozark

Bizim için ilk başta Ozark, “Bunu sadece izlemedik mi?” Sendromu. Jason Bateman ve Laura Linney “Marty” rolünü oynarlar ve uçmak için karanlık, keyifsiz yeraltı dünyasına giren Wendy Byrde. Erken incelemeler karıştırılırken, 3. sezon Laura Linney’nin ekranda gelişmesi için dev bir sahne veriyor.

Rotten Tomatoes skoru: 81%

Yıldızlar: Jason Bateman, Laura Linney, Julia Garner

Netflix’te Sezonlar : 3

netflix dizi
Netflix dizi

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Bu çılgın docu serisi çıkış yaptığında, dünya haftalarca bunun hakkında konuşmayı bırakamadı. Gösteri, kaplanlarla dolu özel bir hayvanat bahçesini işleten, nemesisini nefret ettiği iddia edilen hayvan hakları aktivisti Carole Baskin, Joe Exotic olarak bilinen bir yaban kedisi toplayıcısı üzerinde yoğunlaşıyor.

Rotten Tomatoes skoru: 86%

Yıldızlar: Joe Exotic, Carole Baskin

Netflix’teki Sezonlar : 1 (yeniden birleşme / satış sonrası gösterisi dahil 8 bölüm)

Netflix dizi, Love Is Blind

En iyi Netflix serilerinin hepsi yüksek kaşlı, ödüllü ücret değildir. Bu buzzy dating gerçeklik şovu Lisans ve Evli İlk Görüşte aşk çocuğu. Onbeş erkek ve 15 kadın eşleşmediklerini bulmak için birbirleriyle buluşuyorlar. Kendinizi nişanlı çiftleri gergin düğünlerine kadar takip etmeye bağımlı hissedeceksiniz.

Rotten Tomatoes skoru: 86%

Yıldızlar: Nick Lachey ve Vanessa Lachey (ev sahibi)

Netflix’te Sezonlar: 1 (10 bölüm)

Schitt’s Creek

Tutuklanan Gelişimi alın, nihilizmi çıkarın ve gerçekten sevilen karakterleri ekleyin ve Schitt’s Creek’i elde edin. Benzer bir öncül aldı – zengin aile servetini kaybeder – ama aslında babası ve oğlu Eugene ve Dan Levy’nin oynadığı iki takım da dahil olmak üzere kök saldığınız karakterleri yaratmayı başardı.

Rotten Tomatoes skoru: 90%

Yıldızlar: Eugene Levy, Catherine O’Hara, Dan Levy

Netflix’te Sezonlar: 5

Netflix dizi, The Witcher

Henry Cavill, Rivia Geralt’ı canlandırıyor: karanlık bir fantezi dünyasında fitil bir canavar avcısı. Geralt ticaretine katlanmaktan başka bir şey istemezken, önyargılı kasaba halkı, hırslı sihirbazlar ve hatta yabancı telif haklarından söz ediyor. En iyi Netflix serilerinden biri için sırada ne olacağını görmek için The Witcher 2. sezon haberlerini zaten izliyoruz .

Rotten Tomatoes skoru: 55%

Yıldızlar: Henry Cavill, Joey Batey, Eamon Farren, Anya Chalotra

Netflix’te Sezonlar: 1 (8 bölüm)

 

One thought on “En iyi Netflix dizi ve şovları (Haziran 2020)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *